budynek SPZOZ w Słomnikach

Zapraszamy do korzystania z nowych świadczeń w SPZOZ w Słomnikach.

Szczepienia przeciwko grypie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia w Słomnikach informuje, że został zakwalifikowany do Narodowego Programu Szczepień przeciwko grypie; zapraszamy osoby chętne do naszej przychodni. Telefony 12 388 29 99, 12 385 70 78, kom. 784 585 221.

Bezpłatne badania 40 plus i profilaktyka wątroby

Nasza przychodnia w drodze postępowania konkursowego zakwalifikowała się do realizacji programu „Profilaktyka 40 plus” oraz „Profilaktyka wątroby”. Zapraszamy do bezpłatnego korzystania z wyżej wymienionych świadczeń. Wszelkie informacje na temat wyżej wymienionych programów dostępne są na stronie pacjent.gov.pl oraz na terenie Przychodni.

Badania okulistyczne

Zapraszamy również, zarówno dorosłych jak i dzieci, do bezpłatnych badań okulistycznych, w tym w kierunku jaskry, oraz doboru szkieł i opraw. Wszelkie informacje dostępne są na terenie Przychodni oraz bezpośrednio pod numerem 508 247 596.

Szczepienia przeciw COVID-19 trzecia dawka

Zapraszamy również pacjentów powyżej 50. roku życia oraz pacjentów z grupy tzw. ryzyka do szczepień przypominających przeciwko Covid - 19

Poradnia Fizjoterapii

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia w Słomnikach posiada Poradnię Fizjoterapii - nieodpłatnie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Działalność fizjoterapeutyczną w zakresie rehabilitacji leczniczej prowadzi mgr Aleksandra Kulik-Warchala.

Poradnia czynna: 

 • wtorek      14.00 - 18.00
 • środa        9.00 - 13.00
 • czwartek   9.00 - 13.00

Zakres zabiegów fizjoterapeutycznych dla pacjentów z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

 1. Fizykoterapia
  1. Elektroterapia
  2. Laseroterapia
  3. Sonoterapia
  4. Magnetoterapia
 2. Kinezyterapia
  1. Ćwiczenia ogólnousprawniające (30 min.)
  2. Masaż częściowy

Poradnia ginekologiczno-położnicza

Przypominamy, że w naszej Przychodni działa poradnia ginekologiczno-położnicza. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu wykonujemy m.in. badania cytologiczne, kolposkowe, KTG, USG, w tym również USG piersi. Lek. med. Jerzy Rogala przyjmuje w środy w godz. 15.00–19.00 i piątki 8.00–12.30.

Więcej na stronie SPZOZ w Słomnikach