Wakacje to wspaniały czas wypoczynku, zabawy i nowych znajomości. Niestety, to też czas podwyższonego ryzyka wykorzystania seksualnego dzieci. Zwróć szczególną uwagę, z kim i jak spędza go Twoje dziecko.

Państwowa Komisja do spraw przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej 15 lat, przygotowała kampanię „Bezpieczne wakacje”.

W ramach tej kampanii w pociągach PKP Intercity od kilku tygodni emitowany jest specjalny spot, a w mediach społecznościowych (Tik Tok) rusza kampania (#WcoSięNiePakuję), oraz webinarium dla opiekunów na Instagramie.

Szczegółowe informacje dotyczące kampanii na stronie PKDP: https://pkdp.gov.pl/kampania-bezpieczne-wakacje-z-mocnym-przekazem-na-instagramie-i-tik-toku/

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Słomniki do włączenia się do kampanii.

Załączniki:
Pobierz plik (Plakat-pkdp_24.07.2023.jpg)Plakat-pkdp_24.07.2023.jpg[ ]489 kB2023-07-26 11:00