Logo Centrum Kultury

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w okresie od 7 do 29 listopada Centrum Kultury zawiesiło działalność stacjonarną. Niestety zostaliśmy zmuszeni do odwołania wszystkich warsztatów artystycznych, planowanej na weekend 13-15 listopada Warsztatowni oraz stacjonarnych wydarzeń kulturalnych.

W związku z nowymi wytycznymi ponownie przenosimy kulturę do sieci, wierząc, że pozostaniecie z nami online. Systematycznie wznawiamy kolejne zajęcia w formule zdalnej: zajęcia indywidualnej gry na instrumentach, warsztaty plastyczne dla grupy wiekowej 7+ i Plastykę dla malucha (czyli zajęcia dla rodziców z małymi dziećmi), warsztaty grupowe gry na gitarze, zajęcia Zumby oraz spotkania w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku (gimnastykę dla seniora, naukę języka angielskiego, wykłady). Zgodnie z aktualnymi wytycznymi organizujemy próby zespołów muzycznych, w ramach których przygotowujemy wydarzenia kulturalne, zaplanowane w naszym grudniowym kalendarzu.

Zachęcamy uczestników naszych zajęć i rodziców do kontaktu z instruktorami i sekretariatem MGCK, a każdego mieszkańca naszej gminy do śledzenia naszych mediów społecznościowych: strony internetowej, kanału YouTube i strony na portalu Facebook.