puchar

W ubiegłą sobotę na terenie obiektu klubu sportowego LKS Słomniczanka odbył się turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Krakowie. Zawody zorganizowane zostały przez słomnickich policjantów i objęte patronatem Burmistrza Gminy Słomniki Pawła Knafla. W przyjacielskiej atmosferze w szranki stanęło 8 drużyn, reprezentujących Komendę Powiatową Policji w Krakowie oraz podległe Komisariaty.  Celem spotkania było propagowanie aktywnego i sportowego spędzania wolnego czasu oraz podnoszenie sprawności fizycznej uczestników turnieju.

Po ceremonii otwarcia rozpoczęły się niezwykle zacięte mecze, ale rozgrywane w duchu fair play. Cel, który przyświecał zawodom, nie pozbawił uczestników atmosfery rywalizacji i sportowego zacięcia, a widzom zapewnił wiele emocji i radości. Ostatecznie turniej wygrała po rzutach karnych drużyna z Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Komisariatu Policji w Skawinie, natomiast brąz powędrował do funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie. Zwycięzcom turnieju puchary wręczył Komendant Powiatowy Policji w Krakowie.

Źródło KPP

..........................................
.............................
..................
............
..........
.........
....
..
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8