Rok 2024 po raz kolejny otwiera przed nami nowe możliwości i  stawia przed nami nowe wyzwania. Program Działaj Lokalnie daje nam taką możliwość i zapewnia wsparcie. Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie i innych to masz ku temu idealną okazję.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o zbliżającym się naborze do programu Działaj Lokalnie.

Lokalne organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą ubiegać się o dofinansowanie lokalnych projektów w programie „Działaj Lokalnie”. W tym roku priorytetowo traktowane będą działania angażujące młodzież, projekty integracyjne skierowane do osób z Ukrainy, inicjatywy ekologiczne a także jubileusze wolnej Polski.

Wnioski do programu Działaj Lokalnie będzie można składać od 1 maja do 31 maja w generatorze pod adresem https://generatorspoleczny.pl/, a realizacja wybranych projektów przypada na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2024r.

W ramach programu można starać się o dofinansowanie w kwocie maksymalnej do 6 000 zł dodatkowo obowiązkowy jest wkład własny 25%, z czego min. 5% w postaci finansowej pozostała część w postaci wkładu usługowego, rzeczowego lub pracy wolontariuszy.

Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne w ramach programu Działaj Lokalnie.

 * 22 kwietnia 2024r. (poniedziałek) godzina 17:00 – stacjonarnie w Biurze ODL Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa ul. Włodzimierza Szomańskiego 1, 32-091 Zagórzyce Dworskie (zapoznanie z Programem, omówienie Regulaminu)

Aby wziąć udział w spotkaniu informacyjnym prosimy o zgłoszenie tego faktu mailowo, bądź telefonicznie.

nr tel. 539 961 799

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy wielu ciekawych pomysłów i inspirujących działań 😊

“Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z ODL Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa.”